Krins 2013

Premieliste Mesterskap Klasse 3-5

1

Ragnhild Eide Ure

Os Skyttarlag

5

240 100

340

3*

Gylt medalje

2

Arne Rød

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

4

236 100

336

6*

Sølv medalje

3

Trond Nordvik

Tysse

5

236 100

336

5*

Sølv medalje

4

Erik Vik

Strandvik

4

236  99

335

7*

 

5

Jan Kristian Evensen

Os Skyttarlag

4

234  98

332

4*

 

6

Jarle Berhovde

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

4

233  97

330

5*

 

7

Ørjan Ure

Os Skyttarlag

3

236  94

330

1*

 

8

Cathrine Daviknes

Os Skyttarlag

4

231  97

328

3*

 

9

John Kenneth Nilsen

Os Skyttarlag

3

231  96

327

2*

 

 

Premieliste Mesterskap V55

1

Alf Høysæter

Tysse

249 100

349

7*

Gylt medalje

2

Oddvar Drange

Os Skyttarlag

242  98

340

3*

 

3

Arvid Austefjord

Os Skyttarlag

243  97

340

3*

 

 

Premieliste Mesterskap kl.2

1

Bjørn Olav Aarra

Tysse

244  99

343

6*

Gylt medalje

 

Premieliste Mesterskap Rekrutt

1

Markus Andreas Aadland

Tysse

249  99

348

7*

Gylt medalje

2

Håvard Vik

Strandvik

245  98

343

5*

 

3

Amalie Evensen

Os Skyttarlag

243  96

339

3*

 

4

Magnus Soltvedt

Strandvik

238  97

335

2*

 

5

Hans Olav Flølo

Strandvik

242  92

334

1*

 

6

Ådne Eide

Os Skyttarlag

227  98

325

4*

 

 

Premieliste Mesterskap Eldre rekrutt

1

Nora Grønsdal

Tysse

249 100

349

7*

Gylt medalje

2

Isak Eidsvik

Os Skyttarlag

247  94

341

1*

 

3

Solveig Kristin Håvik

Strandvik

241  94

335

1*

 

 

Premieliste Mesterskap Junior

1

Hilde Soltvedt

Strandvik

243  99

342

3*

Gylt medalje

2

Nikolai Nordvik

Tysse

242  99

341

7*

 

3

Janne Presttun

Os Skyttarlag

238  93

331

1*

 

 

Premieliste Mesterskap V65

1

Magne Nordvik

Tysse

248 100

348

5*

Gylt medalje

2

Else Eidsvik

Os Skyttarlag

249  99

348

5*

 

3

Magne Nordvik

Tysse

248  99

347

6*

 

4

Oddvar Eikemo

Os Skyttarlag

249  98

347

4*

 

5

Else Eidsvik

Os Skyttarlag

249  95

344

3*

 

 

Premieliste Mesterskap V73

1

Thorbjørn Klausen

Os Skyttarlag

247  99

346

5*

Gylt medalje

2

Paul Haugen

Sævareidfjorden

244 100

344

3*

 

3

Steinar Eidsvik

Os Skyttarlag

245  98

343

4*

 

4

Erling Eriksen

Tysse

244  86

330

4*

 

Klasse 1 25 Skudd

1

Hans Martin Eide

Tysse

49 50 50  99

248

14*

 

2

Alice Evensen

Os Skyttarlag

49 49 50  98

246

9*

 

3

Bente Hovland

Os Skyttarlag

47 46 50  97

240

5*

 

4

Sophie Daviknes

Os Skyttarlag

47 49 47  95

238

3*

 

5

Hans Berland

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

43 35 44  86

208

6*

 

 

Klasse 2 25 Skudd

1

Bjørn Olav Aarra

Tysse

50 48 50  96

244

8*

 

 

Klasse 3 25 Skudd

1

Ørjan Ure

Os Skyttarlag

48 44 49  95

236

6*

 

2

John Kenneth Nilsen

Os Skyttarlag

49 41 47  94

231

8*

 

3

Andreas Gjerde

Os Skyttarlag

49 39 50  91

229

5*

 

4

Oddbjørn Eide

Os Skyttarlag

48 39 43  91

221

5*

 

 

Klasse 4 25 Skudd

1

Erik Vik

Strandvik

50 48 48  90

236

5*

 

2

Arne Rød

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

48 45 48  95

236

3*

 

3

Jan Kristian Evensen

Os Skyttarlag

50 43 48  93

234

5*

 

4

Jarle Berhovde

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

48 44 48  93

233

7*

 

5

Anstein Eidsvik

Os Skyttarlag

48 43 47  94

232

5*

 

6

John Eirik Håland

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

50 43 49  89

231

5*

 

7

Cathrine Daviknes

Os Skyttarlag

50 43 47  91

231

4*

 

8

Ove Berge

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

46 45 46  94

231

4*

 

9

Asbjørn Hellevang

Os Skyttarlag

47 45 48  91

231

2*

 

10

Erik Mjelde

Os Skyttarlag

49 42 46  93

230

5*

 

11

Reidar Kaastad

Os Skyttarlag

47 40 49  94

230

3*

 

12

Håkon Aadland

Tysse

48 43 47  91

229

6*

 

13

Åsta Løberg Bakke

Os Skyttarlag

50 42 45  89

226

6*

 

14

|Nils Atle Askvik

Os Skyttarlag

49 35 44  96

224

5*

 

15

Sondre Eikeland

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

48 36 45  92

221

4*

 

 

Klasse 5 25 Skudd

1

Ragnhild Eide Ure

Os Skyttarlag

50 45 49  96

240

4*

 

2

Trond Nordvik

Tysse

50 45 50  91

236

8*

 

 

Klasse V55 25 Skudd

1

Alf Høysæter

Tysse

50 50 50  99

249

17*

 

2

Arvid Austefjord

Os Skyttarlag

50 48 49  96

243

7*

 

3

Oddvar Drange

Os Skyttarlag

50 47 48  97

242

7*

 

4

Terje Os

Os Skyttarlag

50 45 50  95

240

6*

 

 

Klasse ASP 25 Skudd

1

Loke Eide

Os Skyttarlag

40 36 40  83

199

0*

Gjenstand

2

Gaute Eide Bergstø

Os Skyttarlag

49 49 46  88

232

4*

Gjenstand

3

Maren Evensen

Os Skyttarlag

42 48 45  93

228

2*

Gjenstand

4

Tomas Nordvik

Tysse

42 50 50  97

239

9*

Gjenstand

5

Kristina Vik

Strandvik

27 36 43  91

197

1*

Gjenstand

 

Klasse R 25 Skudd

1

Markus Andreas Aadland

Tysse

49 50 50 100

249

13*

 

2

Håvard Vik

Strandvik

50 50 48  97

245

8*

 

3

Amalie Evensen

Os Skyttarlag

50 48 47  98

243

10*

 

4

Hans Olav Flølo

Strandvik

49 49 47  97

242

8*

 

5

Magnus Soltvedt

Strandvik

49 47 46  96

238

4*

 

6

Sofie Evensen

Os Skyttarlag

47 47 49  94

237

8*

 

7

Ådne Eide

Os Skyttarlag

48 45 50  84

227

7*

 

 

Klasse ER 25 Skudd

1

Nora Grønsdal

Tysse

50 50 50  99

249

17*

 

2

Isak Eidsvik

Os Skyttarlag

49 50 50  98

247

9*

 

3

Solveig Kristin Håvik

Strandvik

48 48 50  95

241

7*

 

4

Julie Dorthea Eikeland

Os Skyttarlag

48 48 44  93

233

5*

 

 

Klasse J 25 Skudd

1

Hilde Soltvedt

Strandvik

49 47 50  97

243

8*

 

2

Nikolai Nordvik

Tysse

47 49 50  96

242

9*

 

3

Janne Presttun

Os Skyttarlag

48 48 48  94

238

8*

 

 

Klasse V65 25 Skudd

1

Else Eidsvik

Os Skyttarlag

50 49 50 100

249

18*

 

2

Oddvar Eikemo

Os Skyttarlag

49 50 50 100

249

15*

 

3

Magne Nordvik

Tysse

49 50 50  99

248

14*

 

 

Klasse V73 25 Skudd

1

Thorbjørn Klausen

Os Skyttarlag

50 49 50  98

247

10*

 

2

Steinar Eidsvik

Os Skyttarlag

48 49 50  98

245

13*

 

3

Paul Haugen

Sævareidfjorden

49 48 50  97

244

9*

 

4

Erling Eriksen

Tysse

48 48 50  98

244

8*

 

5

Vilhelm Haugen

Tysse

49 49 48  97

243

8*

 

6

Kjell Langeland

Tysse

50 49 49  89

237

9*

 

 

 

Klasse 1 15 Skudd

1

Hans Martin Eide

Tysse

49 50 50

149

8*

Kr 130

2

Alice Evensen

Os Skyttarlag

49 49 50

148

5*

Kr  80

3

Bente Hovland

Os Skyttarlag

47 46 50

143

3*

 

4

Sophie Daviknes

Os Skyttarlag

47 49 47

143

2*

 

5

Hans Berland

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

43 35 44

122

2*

 

 

Klasse 2 15 Skudd

1

Bjørn Olav Aarra

Tysse

50 48 50

148

7*

Kr  42

 

Klasse 3 15 Skudd

1

Ørjan Ure

Os Skyttarlag

48 44 49

141

3*

Kr 105

2

Andreas Gjerde

Os Skyttarlag

49 39 50

138

4*

Kr  63

3

John Kenneth Nilsen

Os Skyttarlag

49 41 47

137

3*

 

4

Oddbjørn Eide

Os Skyttarlag

48 39 43

130

4*

 

 

Klasse 4 15 Skudd

1

Erik Vik

Strandvik

50 48 48

146

2*

Kr 205

2

John Eirik Håland

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

50 43 49

142

4*

Kr 137

3

Jan Kristian Evensen

Os Skyttarlag

50 43 48

141

2*

Kr 109

4

Arne Rød

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

48 45 48

141

2*

Kr  99

5

Jarle Berhovde

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

48 44 48

140

5*

Kr  80

6

Cathrine Daviknes

Os Skyttarlag

50 43 47

140

3*

 

7

Asbjørn Hellevang

Os Skyttarlag

47 45 48

140

2*

 

8

Håkon Aadland

Tysse

48 43 47

138

3*

 

9

Anstein Eidsvik

Os Skyttarlag

48 43 47

138

1*

 

10

Åsta Løberg Bakke

Os Skyttarlag

50 42 45

137

6*

 

11

Erik Mjelde

Os Skyttarlag

49 42 46

137

4*

 

12

Ove Berge

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

46 45 46

137

1*

 

13

Reidar Kaastad

Os Skyttarlag

47 40 49

136

2*

 

14

Sondre Eikeland

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

48 36 45

129

2*

 

15

|Nils Atle Askvik

Os Skyttarlag

49 35 44

128

3*

 

 

Klasse 5 15 Skudd

1

Trond Nordvik

Tysse

50 45 50

145

5*

Kr  84

2

Ragnhild Eide Ure

Os Skyttarlag

50 45 49

144

2*

 

 

Klasse V55 15 Skudd

1

Alf Høysæter

Tysse

50 50 50

150

11*

Kr 105

2

Arvid Austefjord

Os Skyttarlag

50 48 49

147

5*

Kr  63

3

Oddvar Drange

Os Skyttarlag

50 47 48

145

5*

 

4

Terje Os

Os Skyttarlag

50 45 50

145

4*

 

 

Klasse 1 Grunnlag

1

Hans Martin Eide

Tysse

99

6*

Kr  87

 

 

 

*.7*.5X.4*.5X.4X.2*.7*.8*.79.8

2

Alice Evensen

Os Skyttarlag

98

4*

Kr  53

 

 

 

X.2*.5X.3X.1*.6*.6*.68.2X.2X.0

3

Bente Hovland

Os Skyttarlag

97

2*

 

 

 

 

X.2X.49.1X.3*.7X.4*.6X.29.29.9

4

Sophie Daviknes

Os Skyttarlag

95

1*

 

 

 

 

X.2*.89.7X.39.89.9X.1X.29.79.9

5

Hans Berland

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

86

4*

 

 

 

 

8.5*.79.9*.5X.4*.6X.3*.99.7_._

 

Klasse 2 Grunnlag

1

Bjørn Olav Aarra

Tysse

96

1*

Kr  28

 

 

 

9.99.6X.09.49.7X.4*.5X.1X.4X.1

 

Klasse 3 Grunnlag

1

Ørjan Ure

Os Skyttarlag

95

3*

Kr  67

 

 

 

8.39.9X.39.5*.5*.7X.1X.3*.69.6

2

John Kenneth Nilsen

Os Skyttarlag

94

5*

Kr  45

 

 

 

9.4*.78.39.09.59.7*.6*.6*.7*.7

3

Andreas Gjerde

Os Skyttarlag

91

1*

 

 

 

 

8.98.35.7X.4X.0X.0X.2X.4X.4*.6

4

Oddbjørn Eide

Os Skyttarlag

91

1*

 

 

 

 

7.99.88.4*.99.39.9X.3X.3X.19.0

 

Klasse 4 Grunnlag

1

|Nils Atle Askvik

Os Skyttarlag

96

2*

Kr 127

 

 

 

*.69.48.99.3X.4X.2X.2*.6X.1X.3

2

Arne Rød

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

95

1*

Kr  96

 

 

 

X.19.78.99.8X.49.4X.3X.0*.6X.4

3

Anstein Eidsvik

Os Skyttarlag

94

4*

Kr  73

 

 

 

9.77.7X.2*.9X.39.99.8*.7*.6*.6

4

Ove Berge

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

94

3*

Kr  66

 

 

 

8.09.69.1X.4X.3*.89.7*.89.7*.6

5

Reidar Kaastad

Os Skyttarlag

94

1*

Kr  58

 

 

 

9.4X.18.89.2X.0X.29.9*.7X.19.8

6

Jan Kristian Evensen

Os Skyttarlag

93

3*

 

 

 

 

8.99.2X.1*.8*.8*.89.99.79.39.8

7

Jarle Berhovde

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

93

2*

 

 

 

 

8.6*.59.79.89.2X.09.69.1*.7X.2

8

Erik Mjelde

Os Skyttarlag

93

1*

 

 

 

 

9.89.98.78.8X.4X.4X.4*.59.5X.3

9

Sondre Eikeland

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

92

2*

 

 

 

 

8.08.89.47.6X.3X.0X.3*.6X.4*.6

10

Håkon Aadland

Tysse

91

3*

 

 

 

 

8.48.59.9*.69.88.9*.69.9X.0*.5

11

Cathrine Daviknes

Os Skyttarlag

91

1*

 

 

 

 

9.68.27.4*.89.6X.29.89.5X.3X.0

12

Asbjørn Hellevang

Os Skyttarlag

91

0*

 

 

 

 

8.49.89.39.89.19.3X.09.19.7X.1

13

Erik Vik

Strandvik

90

3*

 

 

 

 

X.44.78.9*.79.89.5X.1*.9X.2*.6

14

John Eirik Håland

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

89

1*

 

 

 

 

6.0*.59.39.89.97.7X.0X.19.9X.3

15

Åsta Løberg Bakke

Os Skyttarlag

89

0*

 

 

 

 

X.18.39.38.89.69.99.09.39.49.4

 

Klasse 5 Grunnlag

1

Ragnhild Eide Ure

Os Skyttarlag

96

2*

Kr  56

 

 

 

9.5X.28.0X.0X.09.8*.6X.2X.1*.7

2

Trond Nordvik

Tysse

91

3*

 

 

 

 

9.96.69.49.9*.7*.79.6X.09.4*.5

 

Klasse V55 Grunnlag

1

Alf Høysæter

Tysse

99

6*

Kr  69

 

 

 

*.9X.3*.5X.1*.5X.29.9*.9*.5*.6

2

Oddvar Drange

Os Skyttarlag

97

2*

Kr  43

 

 

 

X.1X.29.1*.5X.19.3X.4*.89.4X.3

3

Arvid Austefjord

Os Skyttarlag

96

2*

 

 

 

 

9.39.79.0X.0*.99.1*.8X.1X.2X.4

4

Terje Os

Os Skyttarlag

95

2*

 

 

 

 

*.8X.49.8X.48.69.89.7*.8X.1X.4

 

 

 

 

Klasse R 15 Skudd

1

Markus Andreas Aadland

Tysse

49 50 50

149

8*

Kr  75

2

Håvard Vik

Strandvik

50 50 48

148

5*

Kr  57

3

Amalie Evensen

Os Skyttarlag

50 48 47

145

6*

Kr  36

4

Hans Olav Flølo

Strandvik

49 49 47

145

5*

 

5

Sofie Evensen

Os Skyttarlag

47 47 49

143

6*

 

6

Ådne Eide

Os Skyttarlag

48 45 50

143

3*

 

7

Magnus Soltvedt

Strandvik

49 47 46

142

3*

 

 

Klasse ER 15 Skudd

1

Nora Grønsdal

Tysse

50 50 50

150

11*

Kr  58

2

Isak Eidsvik

Os Skyttarlag

49 50 50

149

4*

Kr  38

3

Solveig Kristin Håvik

Strandvik

48 48 50

146

4*

 

4

Julie Dorthea Eikeland

Os Skyttarlag

48 48 44

140

2*

 

 

Klasse J 15 Skudd

1

Nikolai Nordvik

Tysse

47 49 50

146

5*

Kr  72

2

Hilde Soltvedt

Strandvik

49 47 50

146

4*

 

3

Janne Presttun

Os Skyttarlag

48 48 48

144

7*

 

 

Klasse V65 15 Skudd

1

Else Eidsvik

Os Skyttarlag

50 49 50

149

12*

Kr 126

2

Oddvar Eikemo

Os Skyttarlag

49 50 50

149

9*

 

3

Magne Nordvik

Tysse

49 50 50

149

8*

 

 

Klasse V73 15 Skudd

1

Thorbjørn Klausen

Os Skyttarlag

50 49 50

149

7*

Kr 154

2

Kjell Langeland

Tysse

50 49 49

148

6*

Kr  98

3

Steinar Eidsvik

Os Skyttarlag

48 49 50

147

7*

 

4

Paul Haugen

Sævareidfjorden

49 48 50

147

6*

 

5

Vilhelm Haugen

Tysse

49 49 48

146

5*

 

6

Erling Eriksen

Tysse

48 48 50

146

4*

 

 

Klasse R 10 Skudd

1

Markus Andreas Aadland

Tysse

100

5*

Kr  41

 

 

 

X.2X.3X.4*.7*.5*.9*.5X.3*.8X.4

2

Amalie Evensen

Os Skyttarlag

98

4*

Kr  29

 

 

 

9.9*.5*.5*.7X.2*.8X.4X.1X.29.5

3

Håvard Vik

Strandvik

97

3*

Kr  21

 

 

 

X.1*.79.8X.1X.09.69.6*.5*.5X.4

3

Hans Olav Flølo

Strandvik

97

3*

Kr  21

 

 

 

*.8X.2X.3*.79.69.0*.69.2X.3X.2

5

Magnus Soltvedt

Strandvik

96

1*

 

 

 

 

X.2X.3X.19.99.6*.7X.2X.29.39.4

6

Sofie Evensen

Os Skyttarlag

94

2*

 

 

 

 

8.6X.3X.29.2*.5X.2X.29.48.6*.5

7

Ådne Eide

Os Skyttarlag

84

4*

 

 

 

 

9.5*.79.9*.59.29.1*.68.3*.8_._

 

Klasse ER 10 Skudd

1

Nora Grønsdal

Tysse

99

6*

Kr  38

 

 

 

9.6*.8*.7*.5X.4X.3*.6*.9X.4*.8

2

Isak Eidsvik

Os Skyttarlag

98

5*

Kr  26

 

 

 

X.3*.7*.7X.2*.7X.39.8*.6*.79.9

3

Solveig Kristin Håvik

Strandvik

95

3*

 

 

 

 

9.7*.7*.89.59.79.8*.9X.0X.19.8

4

Julie Dorthea Eikeland

Os Skyttarlag

93

3*

 

 

 

 

*.6X.09.9*.99.89.2*.69.69.58.9

 

Klasse J 10 Skudd

1

Hilde Soltvedt

Strandvik

97

4*

Kr  48

 

 

 

9.7*.5X.39.99.9X.4*.5*.9X.4*.6

2

Nikolai Nordvik

Tysse

96

4*

 

 

 

 

*.5*.69.1X.09.89.4X.09.4*.5*.8

3

Janne Presttun

Os Skyttarlag

94

1*

 

 

 

 

8.79.3X.2X.1*.6X.08.99.8X.3X.2

 

Klasse V65 10 Skudd

1

Oddvar Eikemo

Os Skyttarlag

100

6*

Kr  42

 

 

 

*.5*.9*.6X.3X.2*.5*.9X.2X.3*.6

1

Else Eidsvik

Os Skyttarlag

100

6*

Kr  42

 

 

 

*.5*.9X.3*.6*.8X.4X.2*.7X.3*.5

3

Magne Nordvik

Tysse

99

6*

 

 

 

 

X.4*.8*.5*.7*.8X.4X.1*.5*.99.9

 

Klasse V73 10 Skudd

1

Steinar Eidsvik

Os Skyttarlag

98

6*

Kr  99

 

 

 

*.7*.59.5*.9*.8*.89.8X.4*.7X.3

2

Erling Eriksen

Tysse

98

4*

Kr  69

 

 

 

*.8X.3X.3X.4*.8*.99.9*.99.4X.3

3

Thorbjørn Klausen

Os Skyttarlag

98

3*

 

 

 

 

9.7X.0*.7X.4*.7X.29.4X.1*.8X.4

4

Vilhelm Haugen

Tysse

97

3*

 

 

 

 

*.69.69.9X.2X.4X.0X.4*.99.2*.8

4

Paul Haugen

Sævareidfjorden

97

3*

 

 

 

 

*.9*.5*.99.8X.1X.09.89.1X.3X.4

6

Kjell Langeland

Tysse

89

3*

 

 

 

 

9.8*.79.5X.28.99.6X.0*.5*.54.1

 


Lagskyting Lagskyting senior

 

1

Os 1

280 (6*)

Aksje i fat

 

Ørjan Ure (3)

91 (2*)

 

 

Jan Kristian Evensen (4)

94 (3*)

 

 

Ragnhild Eide Ure (5)

95 (1*)

 

 

2

Tysse

279 (5*)

 

 

Bjørn Olav Aarra (2)

92 (2*)

 

 

Håkon Aadland (4)

93 (1*)

 

 

Trond Nordvik (5)

94 (2*)

 

 

3

Hålandsdal/Eikelandsfjorden

277 (4*)

 

 

Ove Berge (4)

95 (1*)

 

 

Jarle Berhovde (4)

89 (2*)

 

 

Arne Rød (4)

93 (1*)

 

 

4

Os 2

274 (6*)

 

 

Anstein Eidsvik (4)

94 (2*)

 

 

John Kenneth Nilsen (3)

86 (0*)

 

 

Cathrine Daviknes (4)

94 (4*)

 

Lagskyting Lagskyting rekrutt

 

1

Tysse

199 (10*)

Aksje i fat

 

Markus Andreas Aadland (R)

100 (8*)

 

 

Nora Grønsdal (ER)

99 (2*)

 

 

2

Os 1

198 (8*)

 

 

Isak Eidsvik (R)

100 (5*)

 

 

Janne Presttun (J)

98 (3*)

 

 

3

Strandvik 1

194 (7*)

 

 

Solveig Kristin Håvik (ER)

99 (5*)

 

 

Hilde Soltvedt (J)

95 (2*)

 

 

4

Strandvik 2

187 (4*)

 

 

Hans Olav Flølo (R)

96 (3*)

 

 

Håvard Vik (R)

91 (1*)

 

Lagskyting Lagskyting Veteran

 

1

Os 1

199 (10*)

Aksje i fat

 

Else Eidsvik (V65)

99 (4*)

 

 

Arvid Austefjord (V55)

100 (6*)

 

 

2

Os 2

196 (10*)

 

 

Oddvar Eikemo (V65)

98 (5*)

 

 

Oddvar Drange (V55)

98 (5*)

 

 

3

Tysse

196 (9*)

 

 

Magne Nordvik (V65)

97 (6*)

 

 

Alf Høysæter (V55)

99 (3*)

 

 

 

Alle rettigheter til innhold og bilder på disse sidene tilhører Os Skyttarlag
Hvis du har problemer med eller spørsmål om dette Web-området, kontakter du web ansvarlig.