Os karusell

                                 Plassiffertabellene blir lagt ut her
                           Resultat etter runde 1 - 2013

Kl. Rekrutt Kl. ER Kl. Jr
1 Anita Bjørkedal Sartor 1 Tonje Gorm - Hansen Tøsdal Os Skyttarlag 1 William Wiers Os Skyttarlag
2 Ole Kristian Ågotnes Sartor 2 Mats Aadland Flatås Stord 2 Knut-Ove Eidsnes Stord
3 Kristian Hjelmtveit Morken  Seim 3 Nora Grønsdal Tysse 3 Henrik Kristiansen Husebø Fana
4 Hanna Fjordheim Gundhus Seim 4 Marthine Lohne Myhr Lindås 4 Marius Vatnøy Seim
5 Amalie Evensen Os Skyttarlag 5 Martin Aadland Vad Stord 5 Janne Presttun Os Skyttarlag
6 Kristoffer Tvedt Skråmestø Bergen 6 Benjamin Børslid Seim 6 Nikolai Nordvik Tysse
7 Markus Nyhammer Haugen Seim 7 Benjamin Sleire Lindås 7 Hilde Soltvedt Strandvik
7 Markus Andreas Aadland Tysse 8 Adrian Solheim Almenningen Herdla
9 Morten Øyeflaten Strandebarm 9 Arild Bentsen Fana
10 Magnus  Soltvedt Strandvik 10 Martin  Sundvor Strandvik
11 Ådne Eide Os Skyttarlag 11 Solveig Kristin  Håvik Strandvik
12 Even Våge Osterøy 12 Julie Dorthea Eikeland Os Skyttarlag
13 Håvard Vik Strandvik 13 Kenneth Tysse Lundblad Osterøy
14 Victoria Seim Kjeilen Seim
15 Hans Olav Flølo Strandvik
16 Kristoffer Skjerping Osterøy
17 Roy Cato Sæverås Lindås
18 Sander Iden Søderstrøm Meland
19 Rita Bentsen Fana
20 Bård Gunnar Kraft Os Skyttarlag
21 Simen Bakke Lindås
22 Jakob Adrian Farestveit Vaksdal/Modalen
23 Tommy Eikemo Flatøy Seim
Veteran 73 Veteran 65 Veteran 55
1 Kjell Fredriksen Åsane/Hordvik 1 Alf Høysæter Tysse
2 Magne Stokke Bruvik 1 Erling Haugland Fana 2 Harald Grytaas Osterøy
3 Arnold Haugen Fana 2 Malvin Ågotnes Sartor 3 Per Eikestad Tysse
4 Ivar Seim Åsane/Hordvik 3 Samson Bakke Åsane/Hordvik 4 Berge Legland Seim
5 Nils Lothe Jondal 4 Reidar Dahle Os Skyttarlag 5 Lars Færevåg Jondal
6 Oddbjørn Lekven Åsane/Hordvik 5 Oddvar Eikemo Os Skyttarlag 6 Øystein Ådlandsvik Herdla
7 Paul Ingvald Haugen Sævareidfjorden 6 Gunnbjørg Ågotnes Sartor 7 Kjell Ulvedal Dale (Sunnfjord)
8 Karsten Totland Riple 6 Sverre Krutnes Jondal 8 Tore Iversen Åsane/Hordvik
9 Steinar Eidsvik Os Skyttarlag 8 Magne Nordvik Tysse 9 Leif Arthur Kvam Åsane/Hordvik
10 Olav Kristensen Herdla 9 Johannes Skaar Bakke Strandebarm 10 Arvid Austefjord Os Skyttarlag
11 Erling Eriksen Tysse 10 Kjell Borge Bruvik 11 Terje Os Os Skyttarlag
12 Solveig Solbakken Herdla 11 Odd Gorm-Hansen Os Skyttarlag 12 Arne Haugen Tysse
13 Gunvald Smaadal Os Skyttarlag 11 Einar Rosnes Herdla
14 Thorbjørn Klausen Os Skyttarlag 13 Hans Tvedt Seim
15 Anders Myking Osterøy 14 Terje G. Pleym Iversen Haugesund
16 Nils Nordvik Fana 15 Gustav Frantzen Åsane/Hordvik
15 Einar Garvik Åsane/Hordvik
17 Else Eidsvik Os Skyttarlag
18 Nils Lidtun Åsane/Hordvik
Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3
1 Hans Martin Eide Tysse 1 Bjørn Olav Aarra Tysse 1 Leiv Håkon Kaldestad Husnes
2 Tommy Gorm-Hansen Tøsdal Os Skyttarlag 2 Ole Bennæs Kvinnherad 2 Even Rongved Osterøy
3 Alice Evensen Os Skyttarlag 3 Trygve Mjelde Vaksdal/Modalen 3 Jan Ole Seim Seim
4 Ole Petter Søderstrøm Meland 4 Esben Bjørsvik Askøy 4 André Johannessen Bergen
5 Oddmund Kristiansen Fana 5 Kjetil Gulbrandsøy Herdla 5 Eli Gorm-Hansen Tøsdal Os Skyttarlag
6 Therese Kraft Os Skyttarlag 6 Vibeke Bøe Herdla 6 Lillian Bjørkedal Sartor
7 Øyvind Tvedt' Bergen 7 Henrik Nygård Os Skyttarlag 7 Lars Våmartveit Lothe Stord
8 Elisabeth Lepsøy Os Skyttarlag 8 Thomas Halvorsen Bergen
9 Jan Arvid Bentsen Fana 9 Marianne Lilletveit Granvin
10 Bente Hovland Os Skyttarlag
11 Sophie Daviknes Os Skyttarlag
12 Ingelin Oma Jørgenvik Strandebarm
13 Marita Wiers Os Skyttarlag
14 Frank Åge Iversen Seim
Klasse  4 Klasse 5
1 Erik Vik Strandvik 1 John Olav Ågotnes Sartor
2 Elisabeth Aadland Vaagsbø Fana 2 Øyvind Lønning Hatlestrand og Ølve
3 Geir-Wiggo Dale Os Skyttarlag 3 Rune Seim Seim
4 Eirik Blindheim Seim 4 Liv Sollesnes Jondal
5 Jon Olav Bjørke Strandebarm 5 Frode Kristensen Herdla
6 Heine Nes Hatlestrand og Ølve 5 Bjarne Sollesnes Jondal
7 Sander H Engevik Stord 7 Arild Røyseth Åsane/Hordvik
8 Odd Morten Skogly Lindås 8 Åshild Rosnes Herdla
9 Kjetel Berentsen Askøy 9 Arne Engevik Stord
10 Arvid Tufta Kvinnherad 10 Ørjan Almeland Sjo Høylandsbygd
11 Arvid Refsdal Fana 11 Anne Marie Rosnes Herdla
12 Maxi Zimmermann 12 May Elisabeth Nordahl Nordstrand
13 Frode Markhus Husnes 13 Chris-Andrè B. Fauske Strandebarm
14 Vidar Nottveit Seim 14 Geir Rosnes Herdla
15 Jon Terje Kyvik Stord 15 Therese Iren Pettersen Tysse
16 Aksel Brodahl Fana 16 Kjartan Huldal Åsane/Hordvik
17 Egil Bjørkedal Sartor 17 Johannes Seim Seim
18 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik 18 Ragnhild Eide Ure Os Skyttarlag
19 Helge Eidsvik Os Skyttarlag 19 Trond Nordvik Tysse
20 Anstein Eidsvik Os Skyttarlag
21 Gudmund Arne Lilletveit Granvin
22 Håkon Aadland Tysse
23 Yngve Johannessen Bergen

 

 

 

 

 

 

Alle rettigheter til innhold og bilder på disse sidene tilhører Os Skyttarlag
Hvis du har problemer med eller spørsmål om dette Web-området, kontakter du web ansvarlig.